24-26 лютого 2017 року у Могильові в рамках урбан-еко форуму вперше відбулась спільна зустріч команд з трьох міст, в яких реалізовується проект «Міста для життя». Три дні 30 активістів з Києва, Санкт-Петербурга та Могильова разом працювали над розвитком кампанії.

     Команду Києва склали представники наступних організацій, що входять у робочу групу «Міста для життя. Київ»:  350.org, УМКА, Асоціація Велосипедистів Києва, Український Екологічний Клуб «Зелена Хвиля», Громадський проект «Либідь Є», ЕКОПАРКОВКА® (ТОВ “Вірні рішення”), Представництво Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

     Протягом форуму учасники проаналізували останні півроку діяльності, обмінялись досвідом та разом шукали вирішення спільних проблем. Результатом роботи стали визначення цілей кампанії у Києві на два роки, створення медіа-стратегії і, звісно ж, натхнення на подальшу роботу задля змін у нашому місті.

    В найближчому майбутньому запланована зустріч з іншими організаціями Києва, що входять у робочу групу, для обговорення та погодження результатів форуму.

     Ми дуже вдячні усій українській команді та нашим колегам з інших міст, фасилітаторці зустрічі Інні Індутній і кампейнеру 350.org Світлані Романко – це був напрочуд корисний досвід, який стане нам у нагоді в майбутньому!