В рамках кампанії “Міста для життя” міжнародна громадська організація 350.org проводить у Києві програму підтримки для еко-урбан активістів. Щоб приєднатися до кампанії, долучитись до просування кліматичної стратегії Києва, взяти участь в тренінгах і отримати фінансування, потрібно заповнити цю заявку до 30 вересня.


“Міста для життя” — це міжнародна кампанія для тих, хто хоче жити у зручних і живих містах. Чисте повітря, розумний транспорт і здорова планета — ми віримо, що це досяжно. Разом ми докладемо зусиль, щоб вирішити проблеми сучасних мегаполісів і зупинити глобальні зміни клімату.

Планета нагрівається все швидше, тому держави зобов’язалися зупинити катастрофічне глобальне потепління якомога раніше. Ця робота може початися у великих містах. Найбільш брудні та щільнозаселені місця Землі можуть стати місцями її порятунку. Багато рішень для “Міст для життя” вже існують: відновлювана енергетика, екологічний транспорт, зелені зони та інші. Потрібно закликати владу системно впроваджувати ці зелені рішення, створивши місцеві Кліматичні стратегії, які б включали зниження викидів і адаптацію до наслідків змін клімату. Міста повинні кардинально змінитися. І це не станеться без нашої участі.

Якщо ви розвиваєте вело-інфраструктуру, захищаєте парки від вирубки, ревіталізіруєте простори, популяризуєте переробку відходів, створюєте еко-бізнес, проектуєте безбар’єрне середовище, проводите наукові дослідження, займаєтеся еко-освітою, одним словом якщо ви боретеся за місто для життя, прийнята міською радою кліматична стратегія може стати дуже важливим інструментом вашої роботи. Приєднуйтесь до кампанії “Міста для життя” і давайте зробимо це реальністю!


У Києві кампанія почнеться з ознайомчого тренінгу 6 жовтня. На тренінгу ми розглянемо досвід успішних міських кампаній останніх років, поговоримо про те, чи може кліматична стратегія допомогти Києву стати більш зеленим і зручним, і визначимо спільні дії зі створення такого документа в нашому місті. Ми також докладно розповімо про можливості для активістів, що надаються програмою підтримки “Міста для життя”. Детальна програма, сформована з урахуванням запитів учасників, і місце проведення будуть повідомлені після реєстрації.

Дізнайтеся більше про програму підтримки і подайте заявку до 30 вересня за посиланням.