У Вінниці діє унікальний комплексний багаторічний проект з розвитку велоінфраструктури у місті. Це альтернатива автокоркам та загазованості міста, каже керівник розвитку велоінфраструктури міста Вінниця – Андрій Сорокін. Саме він, як спеціаліст відділу транспорту у Департаменті транспорту, енергетики та зв’язку Вінницької міської ради став справжнім “двигуном змін” у міській мобільності Вінниці. Зараз у місті 59 кілометрів велодоріжок, 38 велопарковок на 720 місць, громадські велостанції для всіх охочих, включаючи місцевих службовців та близько 400 оренд велосипедів щодня. І це лише початок, говорить Сорокін.

Андрій Сорокін розповідає про велоінфраструктуру в місті. Фото: Юлія Пашковська

Велопроект за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні розпочався у 2016 році з пропозиції міського голови Сергія Моргунова покращити міську мобільність Вінниці. Як місту, що у 2015 році вибороло Європейську енергетичну відзнаку – це був новий виклик для адміністрації. Тоді на розвиток велоінфраструктури виділили 8 мільйонів гривень, частину яких, заощадили з іншого проекту.

Розробили цілісний проект, що має 4 взаємопідсилюючих компоненти:

Перший компонент – громадський велопрокат:

У жовтні 2017-го встановили 15 велостанцій з 120 велосипедами. Це була перша альтернатива у громадському транспорті для розвантаження міських автобусів і скорочення автомобільних корок, а разом із тим – викидів токсичних газів у повітря. Перевагою такого велопрокату від звичайного є те, що містянин може взяти велосипед на будь-якій станції і після користування залишити його на найблищій схожій станції. Мета проста – вінничани мають легко подорожувати на короткі дистанції, зокрема на роботу, переважно велосипедом. За перші два місяці роботи станцій ними скористалися 4 тисячі унікальних користувачів, що здійснили 8 тисяч оренд велосипеда. За весь час роботи викрадено один велосипед, і це наразі єдиний акт вандалізму на міських велостанціях. Андрій Сорокін рахує що в день вінничани здійснюють від 300 до 400 оренд велосипеда.

Станція прокату велосипедів «Некстбайк Україна» у Вінниці. Фото: Юлія Пашковська

Другий компонент – громадські велопарковки

Не обійшлося без велопарковок з накриттям та без нього у місцях публічного користування, включаючи державні установи (ЦНАПи, міська рада, лікарні) та освітні заклади. Всього у Вінниці зараз 38 парковок на 720 місць. Але, як каже Сорокін, це лише початок: додатково залучають до розвитку вело культури відповідальний бізнес, що за власні кошти встановлює велопарковки у місці. З приватним бізнесом міська рада має договір-сервітут в рамках благоустрою території міста – встановлення велопарковки такими закладами є обов’язковим.

Правила дорожнього руху. Фото: Юлія Пашковська

Третій компонент – велостанція для міських службовців

Вона включає 40 велосипедів для працівників Вінницької міської ради (ВМР), для того аби оптимізувати мобільність персоналу департаментів ВМР, чия робота пов’язана із частим пересуванням по місту. 32 класичних велосипеда та 8 електробайків українського виробництва у розпорядженні вінницьких чиновників. Байки забезпечені всіма засобами безпеки включаючи нішу для документів службовця. Парковка знаходиться під накриттям та з постійним відео наглядом. Велосипед можна взяти скануючи пропуск працівника міської ради.

Четвертий компонент – муніципальна велошкола у центральному парку під відкритим небом

Раніше далеко не всі вінничани почувалися впевнено на велосипеді- говорить Андрій.  Але всіх бажаючих у велошколі фахівці навчають з нуля “скілам” користування двоколісного друга. Велошкола також може надати в тимчасове користування велосипеди різного типу – від сімейного до спортивного. Четвертий компонент ще вдосконалюють.

Команда прес-туру у Вінниці. Фото: Юлія Пашковська

 

Маленькою перемогою є те, що Вінниця у 2019 році виборола право проводити щорічний всеукраїнський Велофорум. Захід відбудеться з 4 по 6 жовтня. Тож, місто готується прийняти велолюбителів з усієї країни.

Велотранспорт, є визнаною альтернативою приватному авто. Дослідження показали, що щоденна поїздка на велосипеді на відстань в 2,5 км економить до 180 літрів бензину і скорочує викид CO2 на 495 кг за рік. При цьому викиди шкідливих газів автомобілів займають до 80% забруднюючих речовин у повітрі, не враховуючи проблему безпеки на дорогах та шуму від авто. Як стверджує портал veliki.ua, найбільш велосипедної країною в світі вважаються Нідерланди, де цей вид транспорту визнаний пріоритетним на державному рівні. Також одними з лідерів велоруху є: Данія, Франція, Китай, Японія, Великобританія і , звичайно ж, Німеччина. В країні було проведено велосипедний моніторинг, результат якого свідчить, що велосипедом користуються 77% жителів країни. В Україні статистика користувачів велотранспортом не ведеться постійно. Наприклад, Київ розробляє і затверджує нову транспортну політику, де можливо буде місце велосипеду.