20 вересня 150 країн світу та десятки тисяч людей вийдуть на вулиці аби вимагати від політиків кліматичної справедливості та реалізації дієвої екологіної політики, що має відповідати міжнародній Паризькій Угоді та цілям сталого розвитку ООН.

Ми не будемо остронь! Наша команда, колеги та прихильники вийдуть на міжнародний марш за клімат в Україні. 20 вересня о 12:00 ми будемо разом із сотнями наших співвітчизників вимагати:

  • 100 % відновлюваної енергії. Заявити про національний курс переходу на 100% відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) та поступово досягати його до 2050 року.
  • Сказати НІ викопному паливу! Відмовитись від будівництва нових електростанцій на викопному паливі і визначити шлях до повної декарбонізації економіки України.
  • Енергоефективність – пріоритет №1! Повною мірою використати потенціал енергозбереження в усіх секторах.
  • Припинити дотувати з державного бюджету промислове тваринництво, яке є одним з головних джерел викидів парникових газів.
  • Зеленому місту – зелений транспорт! Розвивати громадський електротранспорт та велоінфраструктуру у містах. 
  • Сказати “Ні” одноразовому пластику! Заборонити використання, імпорт та виробництво одноразового посуду, пакетів.

Події водночас відбудуться у 150 країнах світу та приурочені до спеціального саміту ООН із питань клімату, що відбудеться 23 вересня у Нью-Йорку. На ньому лідери з понад сотні країн зберуться аби продемонструвати конкретні плани по збільшенню їх національних внесків у Паризьку кліматичну Угоду. Держави мають ціль на 45 % скоротити обсяг викидів до 2030 року та досягти нульових викидів парникових газів у 2050 році. 

Якщо тобі не байдуже і ти готовий діяти разом з усім світом у цей важливий день – зареєструйся  на український кліматичний марш тут: http://bit.ly/climate_strike 

Дізнайся більше про те, як долучитися, організувати марш у своєму місті на сайті: uk.globalclimatestrike.net


Контакти: 

Інна Дацюк,  співкоординаторка Маршу за клімат в Україні, координаторка з залучення людей 350.org у регіоні країн  СЄКЦА, inna@350.org 

Маргарита Мостова – Асистентка по роботі зі ЗМІ у 350.org в Україні, rita.mostovaya@350.org , +380 99 92 99 794