Цьгоріч команда 350.org-Україна знову запускає серію вебінарів, навчальних зустрічей, менторських сесій та міні – грантів для місцевих екологічних організацій з усієї України.

Ми будемо підсилювати ресурсно, навчати та розвивати екологічні ініціативи з різних куточків України протягом лютого-вересня 2019 року і сподіваємося на безстрокову співпрацю.

Тож, з 21 по 24 лютого у Миколаєві відбудеться перший тренінг в рамках кампанії 2019 року для відібраних організацій. Після проходження тренінгу кожна команда чи особа, яка хоче створити команду і вести кампанію за 100% ВДЕ в своєму місті зможе подати заявку на фінансування заходів кампанії у своїй громаді.

Кожні два тижні учасники матимуть індивідуальні або групові менторські дзвінки, навчальні вебінари та дізнаються як будувати стратегії,  плани і тактики власних кампаній, залучити прихильників та однодумців, організувати яскраві події, залучити ресурси та підтримку ЗМІ.

Чому кліматичне лідерство важливе? 70% міст міст світу відчувають наслідки зміни клімату, а 90% міст зосереджені в прибережних зонах вже страждають від підтоплення. Зміни клімату проявляються в Україні. Аномальна спека у південних регіонах, нестримні підтоплення та шквальні грозові дощі у Києві, Львові – це виклик для кожного міста й селища країни. Українські міста ризикують не лише комфортом, економічною, екологічною привабливістю, а й життям і здоров’ям жителів. Рішення – збільшення частки відновлюваної енергії та комплексні плани з адаптації громад до кліматичних змін. В Україні вже 4 міста заявили про ціль – 100 % використання відновлюваної енергетики до 2050 року аби вчасно адаптуватися до кліматичних змін та прискорити енергетичний перехід України.

Твоє місто стане наступним?

Детальніше про нас та наші контакти:

https://cityforlife.org

https://350.org/ru/

Fb:

 https://www.facebook.com/350ukraine/

https://www.facebook.com/350orgEECCA/