Львів – одне із перших міст в Східній Європі, що заявило про ціль переходу на 100 % відновлюваної енергетики до 2050 року. У вересні очільник Львова закріпив наміри міста, підписавши меморандум з міжнародною кліматичною організацією 350.org. Мета – протидіяти зміні клімату, скоротити викиди парникових газів та зробити місто комфортним, невразливим до кліматичних аномалій.  

Щоб проаналізувати на скільки українські міста вразливі до зміни клімату та з чого почати адаптацію до неї – підтримуємо тренінг “Клімат змінюється – змінюй місто”.

29-30 листопада у приміщенні Львівської міської ради відбудеться тренінг “Клімат змінюється – змінюй місто”, що буде присвячений вивченню методики оцінки вразливості міст до зміни клімату та написанню кліматичних стратегій.

Які наслідки зміни клімату можна очікувати, і де саме? Які галузі міської економіки та інфраструктури зазнають найбільшого впливу через зміну клімату? Якими повинні бути пріоритетні зусилля, щоб адаптуватися до кліматичних змін та зменшити викиди СО2 в місті? На всі ці питання шукатимуть відповіді учасники з усієї України.

Організатори: Громадська організація “Еколтава”, міжнародна кліматична організація 350.org за підтримки представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля

Партнери: Львівська міська рада, КУ “Інститут міста”, ЛКП “Зелене місто”, Українська кліматична мережа.