Чи можливо за одну добу перетворити невеликий, але дуже затишний куточок Подолу на сучасний зелений парк? Так, якщо на це є натхнення, енергія та крута команда з Самосаду, кампанії “Міста для життя”, спільноти “Подоляночка”, локального бізнесу і громадськості.

Основна ціль – показати на практиці, як працюють зелені та сталі рішення. А також довести, що протягом доби спільними зусиллями можливо перетворити занедбане, але важливе для киян місце в соціально-культурний кластер.

Змінити щось за день можливо тільки об’єднавши зусилля разом.

Запрошуємо в суботу З червня з 9 години до 21 години приєднатись до зеленої ревіталізації Самосаду. Ми будемо раді всім, хто не боїться фізичної роботи, хоче повчитись чомусь новому і просто гулятиме на подолі з дітьми або собакою.

Завдяки підтримці партнерів ми зробимо:

– озеленення на прикладі міського садівництва разом з командою популяризації агрокультури Meconomica. Запрошуємо на декоративне облаштування саду, яке буде цікаве навіть дітям.

– змонтуємо на підключимо справжню сонячну електростанцію на будівлі подільської санітарно-епідеміологічної служби (звідти її точно не вкрадуть) 😉

– підключимо розумне LED освітлення, що буде працювати від енергії сонця;

– встановимо контейнери для сортування сміття за допомогою  Україна без сміття;

– зберемо велопарковку разом з Велопланета та проведемо веломайстеркласи від Асоціації велосипедистів Києва та роверні Lifecycle;

– розмістимо гойдалку для дітей – Pilorama;

– змонтуємо сцену для різних подій та оновимо дерев`яний помост під деревом – Pilorama;

– вилікуємо цінне дерево, що є символом скверу Самосад, з Всесвітнім фондом дикої природи.

– влаштуємо апсайклінг майстерню з прикрашання скверу разом з Українською молодіжною кліматичною Асоціацією.

З 19 до 21 години відбудеться святкове відкриття нового соціально-культурного осередку: акустичний концерт, святкова вечірка та ярмарок – краудфандинг для подальшого оновлення Самосаду.

Пригощати в цей вечір будуть наші друзі із соціально-відповідальних закладів на Подолі.

Читайте оновлення в події та приходьте до нас!

Довідка

День Дій – ряд подій, які в червні 2017 року об’єднають 11 міст України в рамках міжнародної кампанії “Міста для життя”. Основна ідея – донести до місцевих жителів необхідність взаємодіяти з владою стосовно проблем змін клімату, а також показати, що громадськість має вплив, від слів до дій!

«Міста для життя» – міжнародна кампанія, мета якої – об’єднання кліматичних активістів і ініціатив, сприяння прийняттю та реалізації довгострокових кліматичних стратегій в містах Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії. На сьогодняшній день кампанія реалізовується в таких містах, як Могильов (Білорусь), Санкт-Петербург (Росія) і Київ (Україна). В рамках днів дій до кампанії приєднаються також Бішкек (Киргизстан) і Кутаїсі (Грузія). Ініціатор кампанії – міжнародна організація 350.org

Самосад – це проект подільскої громади і небайдужих киян. Ідея саду була народжена в локальній закритій фейсбук-спільноті “Подоляночка”, яка сьогодні налічує 2600 активних учасників. Вже третій рік це найбільш активна районна спільнота в Києві.